Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

HOŞ GELDİN  YA ŞEHRİ RAMAZAN

HOŞ GELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN

Birleştirici, huzur ve bereket dolu, yardımlaşma dayanışma ve paylaşma duygularının dahada kuvvetlendiği, On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı Mübarek Ramazan ayının Çerkeş'li hemşehrilerime, ülkemize ve İslam dünyasına hayırlar getirmesini, Cenabı Allah' tan niyaz ediyorum.
TÜRK KIZILAYI GENEL SEKRETERİ HÜSEYİN CAN BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİLER

TÜRK KIZILAYI GENEL SEKRETERİ HÜSEYİN CAN BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİLER

Türk Kızılay’ı Genel Sekreteri Sn. Hüseyin Can, Çankırı Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy, Şube Başkan Yrd. Muharrem Ovacıklı ve Çerkeş Türk Kızılay’ı İlçe Başkanı Hayati Kaya, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı makamında ziyaret ettiler. Başkanımız Hasan Sopacı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.
AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, 5 Nisan Avuktlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.   Hukukun ve adaletin temsilcisi avukatlarımızın 5 Nisan #AvukatlarGünü’nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim. Hasan SOPACI
HAYVAN PAZARI ŞAP HASTALIĞI NEDENİYLE KAPANDI

HAYVAN PAZARI ŞAP HASTALIĞI NEDENİYLE KAPANDI

İlçemizde büyükbaş hayvanlarda şap hastalığı görülmesi nedeniyle şap hastalağınından korunma ve mücadele kapsamında Çerkeş Canlı Hayvan Pazarı Çerkeş Tarım İlçe Müdürlüğü’nün 29.03.2021 tarih ve 988 ve 788 sayılı yazısına istinaden geçici bir süre ile kapatılmıştır.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar