Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

TOKİ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ.

TOKİ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ.

Toki Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Özlem Çelik ile birlikte 5-A sınıf öğrencileri başkanımız Hasan Sopacı’yı makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerle tek tek tanışan ve sohbet eden Başkanımız Öğrencilerin sorduğu soruları cevaplayarak derslerinde başarılı olmaları temennisinde bulundu.
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

İlçemiz Ulusu Mahallesi Halkından Fidanlıktan emekli Mustafa ve Osman Dikmen’in babası Yaşar Dikmen vefaat etmiştir. Cenaze namazı bu gün İkindi namazından sonra Saçak Beldesi Camiinde kılınarak Saçak Belde mezarlığına defni yapılacaktır. Belediyemiz Merhuma Allah’tan Rahmet Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.
İLÇEMİZ ÇARŞI MERKEZİNE YENİ ÇÖP KUTULARI YERLEŞTİRİLDİ.

İLÇEMİZ ÇARŞI MERKEZİNE YENİ ÇÖP KUTULARI YERLEŞTİRİLDİ.

Belediyemiz temizlik alanında yaptığı çalışmalara hız verdi. 2014 yılında ilçemiz cadde ve sokaklarına 400 adet çöp konteyneri yerleştiren belediyemiz, Çarşı merkezinde ihtiyaç duyulan noktalara da yeni çöp kutusu yerleştirmeye başladı. Toplamda 50 çöp kutusu çarşı merkezinde Belediyemiz tarafından belirlenen noktalara sabitlenecektir.   Başkanımız Hasan Sopacı “ 2014 yılı içerisinde ilçemiz cadde ve sokaklarındaki yaklaşık 400 adet
ÇERKEŞ BELEDİYE SPOR 9 - 0 ILGAZ BELEDİYE SPOR

ÇERKEŞ BELEDİYE SPOR 9 - 0 ILGAZ BELEDİYE SPOR

Çerkeş İlçe Stadında saat 14:00 da oynanan maçta gençlerimiz Ilgaz Belediye sporu 9-0 yendi. U14 Çerkeş Belediye Spor Futbol takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar