Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

ANA SU HATTINDAKİ PATLAK NEDENİ İLE İLÇE GENELİNDE SULAR KESİLDİ

ANA SU HATTINDAKİ PATLAK NEDENİ İLE İLÇE GENELİNDE SULAR KESİLDİ

Karalar Mahallesi Sırakavaklar Caddesinden geçen ana su hattında meydana gelen patlama nedeni ile ilçemiz genelinde su kesintisi yapılmıştır. Belediyemiz Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından ana su hattındaki arıza hızlı bir şekilde giderilmeye çalışılmaktadır. Arızanın giderilmesine müteakip ilçe geneline su verilecektir.
HAYDAR PINARI’DA AKMAYA BAŞLADI

HAYDAR PINARI’DA AKMAYA BAŞLADI

İdris Mahallesi Elpireci pınarının suyunun getirilmesinden sonra, Karalar Mahallesi Haydar Cami altında bulunan Haydar Pınarının kesilen suyu, SGK binası yanındaki alt geçitten başlayan çalışmalar sonucunda pınara gelen su hattının değiştirilmesi sonucunda Haydar Pınarı suyu akmaya başladı.   
BAŞKANIMIZ HASAN SOPACI SANCAKTEPE’YE MİSAFİR OLDU

BAŞKANIMIZ HASAN SOPACI SANCAKTEPE’YE MİSAFİR OLDU

Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem Bey ile kahvaltıda bir araya gelen başkanımız Sancaktepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü hemşehrimiz Yüksel Çelik Bey\'i ve Sancaktepe Ak Parti İlçe Başkanı hemşehrimiz Adil Kandemir Bey\'i de ziyaret etti. Başkanımız Hasan Sopacı İstanbul’da bizleri misafir eden ve Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem’e,  Sancaktepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü hemşehrimiz Y

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar