Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

ÇERKEŞ ÇAKMAK KÖYÜ KAYNAŞMA GECESİ DÜZENLENDİ.

ÇERKEŞ ÇAKMAK KÖYÜ KAYNAŞMA GECESİ DÜZENLENDİ.

İstanbul – Maltepe – Küçükyalı’da gerçekleşen Çerkeş Çakmak Köyü Kaynaşma gecesinde Yaren Ekibi gösterileri, yöresel oyunlar ve çekilişin yanı sıra keşkek ikramı da yapıldı. Başkanımız Hasan Sopacı öncelikle Çakmak Köyü Dernek Başkanımız Samet Özdemir olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder birlik ve beraberliğimizin devamını dilerim dedi.
SERPİL ÜRESİN VE MUSTAFA DOĞDU ÇİFTİNE MUTLULUKLAR DİLERİZ

SERPİL ÜRESİN VE MUSTAFA DOĞDU ÇİFTİNE MUTLULUKLAR DİLERİZ

Belediyemiz Fen ve İmar işlerinde görevli Peyzaj Mimarımız Serpil Üresin & Mustafa Doğdu çiftine kıyılan nikâhın hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.
KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ

KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ

Kar yağışının durmasının ardından kar temizleme çalışmalarına başlayan Belediyemiz çarşı merkezinde yollarda ve kaldırımlarda birikmiş karı kamyon ve traktörlerle şehir dışına taşıyor. Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, yoğun kar yağışının ardından ilçe genelinde kar temizlik çalışmaları başlattık, Çarşı içerisinde, kaldırımlarda ve ilçemizin işlek caddelerinde belediye personelimiz ve araçlarımızla yol açma, kaldırım temizleme, kar küreme çalı
İŞ KUR KURALARI ÇEKİLDİ

İŞ KUR KURALARI ÇEKİLDİ

Noter huzurunda gerçekleşen kurada 18 asil 2 yedek isim belirlendi. Belediyemiz çevre temizlik hizmetlerinde çalışacak olan işçiler dört ay süre ile istihdam edilecek. Toplum Yararına Çalışma Programı 16 Şubat’ta başlayıp 16 Haziran 2015’de sona erecek.  İş Kanunu Statüsünde çalışacak işçilerin SGK primleri ve ücretleri İş Kur İl Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.  

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar