Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

TARIM VE ORMAN BAKANIMIZ  SAYIN DR. BEKİR PAKDEMİRLİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

TARIM VE ORMAN BAKANIMIZ SAYIN DR. BEKİR PAKDEMİRLİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve beraberindeki heyet yapımı devam eden Çerkeş Hayvan Pazarı’nda incelemelerde bulunarak Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sonrasında Çerkeş Et Kombinası’nın açılışını gerçekleştirdi. 2019 Yılında yapılan Yerel Seçimlerde ilçemize ziyarete gelerek Fahri hemşehrimiz olarak kabul ettiğimi
İŞ İLANI

İŞ İLANI

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş yerlerinde çeşitli branşlarda vasıflı vasıfsız personeller istihdam edilecektir. Çalışmak isteyen vatandaşlarımızın Belediyemiz hizmet binasında bulunan Organize Sanayi Bölgesi müdürlüğüne müracaat etmeleri ilanen duyurulur.
İSTASYON CADDESİNDE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İSTASYON CADDESİNDE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İlçemiz İstasyon Mahallesi, İstasyon Caddesi’nde Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte kaldırım ve yol yapımı çalışmalarına başladık. Aynı bölgeden kaldırdığımız ,tarihi kesme Arnavut kaldırım taşlarını İstasyon Caddesine uygulayarak halkımızın hizmetine sunacağız.  
İLÇEMİZ CANLI HAYVAN PAZARI BU HAFTA AÇILIYOR

İLÇEMİZ CANLI HAYVAN PAZARI BU HAFTA AÇILIYOR

Koranavirüs tedbirleri kapsamında kapanan ilçemiz canlı hayvan pazarı uzun bir aradan  sonra bu hafta açılıyor. Tüm üreticilerimize ve vatandaşlarımıza duyurulur.  

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar