Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU (ÇANDEF)  DÜZENLEDİĞİ ÇANKIRI GEZİSİNDE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU (ÇANDEF) DÜZENLEDİĞİ ÇANKIRI GEZİSİNDE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Çankırı Dernekler Federasyonu 'nun (ÇANDEF)  düzenlediği Çankırı gezisinde doğal, tarihi ve kültürel değerleri tanımak amacıyla Çankırı’ya düzenlemiş oldukları gezi Pazar günü İlçemizde son buldu. Gezi programında Karamustafa, Atkaracalar – Hoşislamlar, Ilıpınar – Yaralı Balıklar, Kurşunlu, Ilgaz Dağı / Kadın Çayırı, Çankırı, Eldivan, Şa
FESTİVAL PROGRAMI BELLİ OLDU.

FESTİVAL PROGRAMI BELLİ OLDU.

25 Ağustos 2018 Cumartesi günü  gerçekleştirilecek olan 14. Kültür Hayvancılık ve Bal Festivali’nin programı belli oldu. Saat 15:00 de Hükümet Konağı önünde Festival Çelenginin konulmasının ardından Mehteran eşliğinde Festival yürüyüşü ile başlayacak olan festivalimizde Hayvan ve Bal yarışmasının yanı sıra Çerkeş Yemekleri yarışması da yapılacak.  
İstanbul Milletvekilimiz Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti.

İstanbul Milletvekilimiz Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti.

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, İstanbul Milletvekili Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti. İlçemiz hakkında bilgiler alan Vekilimiz ilçemiz sorunlarının takipçisi olacağını söyledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU

ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU

İlçemiz sınırları içerisinden geçen D-100 karayolu üzerinde kurulmuş olan İstanbul - Samsun ve  Samsun - İstanbul istikameti yönünde 2 noktada trafik kazalarının ve aşırı hızlı araç kullanımını önlemek amacıyla kurulan elektronik denetleme sistemi 26.07.2018 Perşembe günü faaliyete geçecektir. Halkımızın cezaya düşmemesi için tedbirli olmaları gerekmektedir.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar