Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Bu sayfada belediyemiz hakkında tüm haberleri bulabilirsiniz..

İstanbul Milletvekilimiz Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti.

İstanbul Milletvekilimiz Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti.

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, İstanbul Milletvekili Osman BOYRAZ Belediyemizi ziyaret etti. İlçemiz hakkında bilgiler alan Vekilimiz ilçemiz sorunlarının takipçisi olacağını söyledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU

ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU

İlçemiz sınırları içerisinden geçen D-100 karayolu üzerinde kurulmuş olan İstanbul - Samsun ve  Samsun - İstanbul istikameti yönünde 2 noktada trafik kazalarının ve aşırı hızlı araç kullanımını önlemek amacıyla kurulan elektronik denetleme sistemi 26.07.2018 Perşembe günü faaliyete geçecektir. Halkımızın cezaya düşmemesi için tedbirli olmaları gerekmektedir.
TARİHİMİZİ ORTAYA ÇIKARDIK

TARİHİMİZİ ORTAYA ÇIKARDIK

  İlçemizde bulunan 17. Yüzyılın ilk yarısında Sultan IV. Murat tarafından yaptırılan Hamam yıllardan beri kaderine terk edilerek Tarihimizden yoksun bırakıldı. Yoğun çalışmalarımız sonucu kamulaştırdığımız Tarihi IV. Murat Hamamının etrafını açarak Tarihimizi ortaya çıkardık.   Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, " Göreve geldiğimiz günden beri her ortamda bu konuyu dile getirdik.
PARK BAHÇE ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

PARK BAHÇE ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Belediyemiz  park bahçe  ekipleri mahalle sakinleri ile çocuklar için dinlenme alanları ve yeni oyun parkları oluşturuyor. Düzenleme ve onarımına başlanan parklar içerisinde çocuklar için farklı oyun alanları tasarlanırken yetişkinler için de spor ve dinlenme alanları yer alıyor. Mevcut parkların bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra ilçeye yeni yeşil alanlar ka

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar