Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

SICAK ASFALT ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR.

<div style="\&quot;text-align:" justify;\"="">Çayboyu Caddesi, İnönü caddesi, İtfaiye etrafı, Atatürk İlköğretim okulu ve Anaokulu etrafının sıcak asfalt çalışmasının tamamlanması ile, Abdulkadir Aydemir Caddesinde sıcak asfalt çalışması başladı.  Caddenin sıcak asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından Toki yolunda sıcak asfalt çalışmamız başlayacaktır.

Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal ve Belediye Başkanımız Hasan Sopacı sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal “ Sıcak asfalt çalışması ilçemize hayırlı olsun. Atatürk İlköğretim okulu bahçesi için gerekli ödenek çıkartılmıştır. Yakın bir zamanda okul bahçemizde yapılacaktır. Başta Belediye Başkanı Hasan Sopacı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Hasan Sopacı “Çayboyu Caddesi, İnönü caddesi, İtfaiye etrafı, Atatürk İlköğretim okulu ve Anaokulu etrafında ki çalışmalarımız tamamlandı. Abdulkadir Aydemir Caddesinde kendi imkanlarımız ile yapılan atık su yağmur hattı ve çarşı içi kanalizasyon hattının yapımını da tamamlayarak Allah’ın izni ile caddemizi sıcak asfalt ile buluşturduk. Bu gece ve yarın da Toki yolunda çalışmalar devam edecek.  Hava şartları elverdiği ölçüde yol kenarlarına bordür ve kaldırım çalışması da yapacağız.  Sıcak asfalt atılan yollarımız ilçemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar