Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

HALK İFTARIMIZA İLGİ YOĞUN OLDU

İftar Programına Çankırı Milletvekillerimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz, İlçe Kaymakamımız Cengiz Ünsal,Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir Kaymak, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çardaklı Belediye Başkanı Osman Yılmaz, Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, Çerkeş Dernekler Federasyonu Başkanı Durali Karapınar ve yaklaşık 4100 kişinin katılım gösterdiği İftar programımız öncesi Grup Sahra tarafından ilahi dinletisi ve semazen gösterileri gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Hasan Sopacı iftardan sonra yaptığı konuşmada, "Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. İftar yemeğimizi iki yılda Belediyemize kazandırdığımız 17 araç için kesmiş olduğumuz kurban ile tamamıyla belediyemiz imkânları ile hazırladık.  Allah tuttuğumuz oruçları yaptığımız duaları kabul etsin. Böyle bir akşamda sizlerle bir arada olmaktan onur duyuyorum. İlçemizde devam eden çalışmalarımız hepinizin malumu, Nasip olursa Bayram öncesinde Çalcıören su çalışmamızı tamamlayarak ilçemizin kaliteli içme suyu ihtiyacına çözüm getiriyoruz. Burada sizlerin huzurunda Çalcıören köyü halkına ve Köy Muhtarı Mustafa Kaya’ya teşekkür etmek istiyorum. Doğalgaz çalışmamız devam ediyor yol konusunda sizleri mağdur ettiğimizi biliyorum bu konuda sizlerin anlayışınıza sığınıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları tek tek saymak istemiyorum ama doğru şeyler yapıyoruz ki sizler şimdi burada bizleri onure ediyorsunuz. Ak Partili bir Belediye Başkanı olarak yapmış olduğumuz her çalışmada bizden desteğini esirgemeyen Milletvekillerimiz Hüseyin Filiz ve Muhammed emin Akbaşoğlu beye ve Pursaklar Belediye Başkanımız değerli hemşehrimiz Selçuk Çetin beye şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.  Katılımız için hepinize teker teker teşekkür eder hayırlı ramazanlar dilerim. Mevlam dirliğimizi birliğimizi bozmasın” dedi.


Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin yapmış olduğu konuşmada “ Bu birlikteliği sağlayan Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’ya teşekkür ederim. Bu mübarek günde siz değerli hemşehrilerimle birlikte iftar yapmaktan son derece mutluyum. Allah bu birlikteliğimizi daim eylesin.” dedi.

Milletvekillerimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz de yapmış oldukları konuşmalarında seçim meydanlarında Çerkeş için verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmiş olarak siz değerli Çerkeşli Hemşehrilerimizle iftar da buluşmak birlikte iftar yapmak bizleri mutlu etmiştir. Ak parti olarak her zaman halkın içinde yanındayız.  Çerkeş için söz vermiş olduğumuz Doğalgaz çalışmaları devam ediyor, Meslek Yüksek Okulu için ödenek çıkartıldı Belediyemiz eksiklerini tamamlayarak yardımcı oluyor. Ankara yolu tüneli için de şantiye kurulmuş ve yüklenici firma tarafından çalışmalar başlamıştır. Daha nice ramazanlarda birlikte olmak ümidi ile Tüm Çerkeşli hemşehrilerimizin Ramazanını ve yaklaşan Kadir gecesini kutlarız. Allah’a emanet olun” dediler.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar