Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

GELENEKSEL HALK İFTARIMIZA VATANDAŞLARIMIZ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Belediyemizin  düzenlediği geleneksel halk iftarına yaklaşık 4 bin kişi katıldı.
Geleneksel Halk İftarımız yoğun katılımla gerçekleşti.
Programa Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çardaklı Belediye Başkanı Osman Yılmaz, Şehit ve Gazi aileleri ve çok sayıda Çerkeşli vatandaşlar katıldı.

Çerkeş Belediye Başkanımız Hasan Sopacı,  vatandaşlarla  gönül sofrasında birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Çerkeş Belediye Başkanımız Hasan Sopacı iftardan sonra yaptığı konuşmada, "Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Allah tuttuğumuz oruçları, yaptığımız duaları kabul etsin. Böyle bir akşamda sizlerle bir arada olmaktan onur duyuyorum. İlçemizde devam eden çalışmalarımız hepinizin malumu. AK Parti'li bir belediye başkanı olarak yapmış olduğumuz her çalışmada bizden desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çankırı Milletvekillerimiz Sn. Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Sn.Salim Çivitçioğlu beye şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. Katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum. Mevlam dirliğimizi birliğimizi bozmasın” dedi.
İftar programı hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar