Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

DOĞALGAZ FİRMAMIZ KARGAZ ÇERKEŞ İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI.

Kargaz Çerkeş Şubesi açılışına Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, Ak Parti İlçe Başkanımız Recep Güney, Kargaz Genel Müdürü Kasım Kahraman ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kargaz Genel Müdürü Kasım Kahraman doğalgaz alma başvurularının bugün itibariyle başladığını ve Ekim ayı içerisinde Çerkeş’e doğalgaz verileceğini açıkladı.

Başkanımız Hasan Sopacı yapmış olduğu konuşmasında" yıllar önce hayal bile edilemeyecek projeleri gerçekleştirerek, bugün Doğalgaz İrtibat bürosunun açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kargaz Genel Müdürümüz Kasım Kahraman bey ile yapmış olduğumuz görüşme sonucunda Allah\'ın izni ile Ekim ayı başında ilçemiz doğalgaz ile buluşacaktır. Kış aylarında yaşanan ısınma problemimiz bu proje ile sona ermiş olacaktır. Yakın ilçelerimizde olan ve doğalgaz boru hattının ilçemnizden geçmesine rağmen bu fırsattan yararlanamayan ilçemizin nüfusunu 10 binin üzerine çıkartarak ilçemize doğalgazın gelmesinde emeği olan tüm hemşehrilerime ve bizlere her zaman destek olan ve doğalgazın ilçemize gelmesinde de büyük emek sahibi olan Sayın Milletvekilimiz Hüseyin Filiz\'e teşekkür ediyorum" dedi.

İlçemizde doğalgaz almak için ilk müracaatı Belediye Başkanımız Hasan Sopacı yaptı.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar