Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Çankırı Valisi Sayın Vahdettin Özcan ilçemizi ziyaret etti.

Çankırı Valisi Sayın Vahdettin Özcan ve beraberindeki heyet ilçemizi ziyaret ederek Başkanımız Hasan Sopacı’ya da hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Çankırı Valisi Sayın Vahdettin Özcan ve beraberindeki heyet ilçemizi ziyaret ederek Başkanımız Hasan Sopacı’ya da hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Belediyemizi ziyaret ederek Başkanımız Hasan Sopacı’yı tebrik eden Vali Özcan Soma’da olaylar yüzünden hayatının kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum. 30 Mart Seçimlerinin kardeşlik ortamında geçmesi hepimizi mutlu etmiştir.  İlçe Kaymakamımıza ve Emniyet Müdürümüze ve seçimlere katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi. Çerkeş ilçemizin her zaman farkındalık yaratan bir ilçe olduğuna değinen Vali Özcan ilçeye kurulması planlanan Yüksek Okul dan sonra Çerkeş ilçemiz daha hızlı büyüyecektir dedi. 

Başkanımız Hasan Sopacı “ Sayın Valim ziyaretiniz bize şeref – onur vermiştir. Görevi teslim aldığımız günden bu yana gece gündüz demeden ilçemiz için çalışıyoruz. Çerkeş ilçemiz çok eski bir yerleşim yeri olmasına rağmen şu an istediği konumda değildir. İnşallah ilçemizi içinde yaşayanların mutlu olduğu, huzur duyduğu bir ilçe konumuna getireceğiz. Aile Yaşam Merkezi ve Gençlik Merkezi gibi projelerimiz var. İlçemiz de bulunan Işıklar konağının ve IV. Murat Hamamının kamulaştırma ve restoresi konusunda da sizden yardım bekliyoruz” dedi. 

Başkanımız Hasan Sopacı tarafından Vali Özcan’a Çerkeş Baklavası hediye edildi. 

Belediye Hizmet Binasından Çarşı Cami yanında bulunan IV. Murat hamamına yürüyerek geçen Vali Özcan’a Başkanımız Hasan Sopacı tarafından hamamın tarihi ve şimdiki durumu ile ilgili bilgiler verildi. Vali Özcan IV. Murat Hamamı ile ilgili incelemeler yapıldıktan sonra çalışmalara başlanabileceğini söyledi. 

Çerkeş Organize Sanayi Bölgesinde yeni açılan ve terlik imalatı yapan Kaşgarlı Terliği de Ziyaret eden Vali Özcan Saçak Belediyesi ziyareti ile ilçemizden ayrıldı. 

14.05.2014

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar