Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

ÇANKIRI VALİSİ SAYIN MESUT KÖSE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

<div style="\&quot;text-align:" justify;\"="">

Çankırı Valisi Sayın Mesut Köse bugün saat 14:00 de ilçemizi ziyaret etti.

Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Hükümet Konağı önünde İlçe Kaymakamımız Cengiz Ünsal, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, Ak Parti İlçe Başkanımız Recep Güney, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri,ilçemiz daire amirleri ve muhtarlar karşılayarak hoş geldiniz dediler.


Kaymakamlık Makamında Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal tarafından Sayın Valimize ilçemizin genel tanıtımı ve yapılan çalışmalar hakkında brifing verildi. Mülkiyeti Belediyemize ait ışıklar konağı valimize gezdirilerek konağın restoresi hususunda destek istenildi. 

Çankırı Valimiz Sayın Mesut Köse ilçemiz şehitlerinden Durmuş Katırcıoğlu’nun ailesini de evinde ziyaret etti. Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar ile aziz şehidimiz bir kez daha anıldı.

Belediye Hizmet Binası önünde Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve Belediyemiz çalışanları karşıladı. Başkanımız Hasan Sopacı tarafından belediyemizin çalışmaları aktarıldı. Belediye toplantı salonunda ilçemizin acil ihtiyaçları, yapılması gerekenler ve projeler ile ilgili de Sayın Valimiz Mesut Köse’ye başkanımız tarafından sunum eşliğinde bir brifing verildi. 

Belediye ziyaretinin ardından IV. Murat Hamamı gezilerek yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. Yenikent Mahallesinde bulunan ve Belediyemiz tarafından park yapılmak istenilen Meteoroloji Müdürlüğüne ait alan gezildi. Bölgenin en büyük modern mezbahası Valimiz Mesut Köse’den tam not aldı. 

Sayın Valimiz Mesut Köse İlçe Kaymakamımız Cengiz Ünsal’a, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’ya ve Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım’a yapılan güzel çalışmalar için teşekkür ederek saat 19:00’da ilçemizden ayrıldı.   

06.10.2016


KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar