Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin ve beraberindeki heyet Başkanımızı ziyaret etti.

Çankırı Milletvekilimiz Av. İdris Şahin, Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanı Hayati Kaya ve Yönetim Kurulu, Ak Parti Çerkeş İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Güney ve Yönetim Kurulu . .

 

Çankırı Milletvekilimiz Av. İdris Şahin, Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanı Hayati Kaya ve Yönetim Kurulu, Ak Parti Çerkeş İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Güney ve Yönetim Kurulu, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Yazı ve Yönetim kurulu Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı makamında ziyaret etti. 

Belediye Başkanımız Hasan Sopacı 30 Mart Yerel Seçimlerinin tamamlanmasının ardından 4 Nisan’da görevi teslim aldığını, göreve başladığı günden itibaren hemen çalışmalara başladığını, İlçedeki yollar, kaldırımlar, restore edilecek evler, restore edilmesi gereken IV. Murat hamamı, Belediye araç parkı, çöp konteynırları, halk tuvaletleri, park ve bahçeler ile ilgili olarak hemen proje çalışmalarına başlanıldığını 1988 yılında yapımı biten ve o günden bu güne hiç tadilat görmeyen Belediye Hizmet Binasının tadilat işlemlerine başlanıldığını, ilçede dolaşan başıboş köpeklerle ilgili Çankırı Belediyesi ile koordineli çalışma yapıldığını 15 gün içerisinde 80 kadar köpeğin Çankırı Belediyesi hayvan barınağına gönderildiğini söyledi. 

Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin “ 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından 20 gün geçti ama görüyorum ki Başkanımız Hasan Paşa hemen çalışmalara start vermiş ve ilçe de bazı şeyler değişmeye başlamış. Çerkeş’i sizler yöneteceksiniz bizlerde sizlere Çankırı Milletvekilleri olarak yardımcı olacağız. Çankırı ilinin en büyük ilçesi olan Çerkeş’in tarihi bir misyonu var. Kırmızı et ve Kanatlı Kümes Havancılığı konusun da Çerkeş ilçemizi çok güzel günler bekliyor. Belediye Başkanımız tüm Çerkeş’in Başkanı, Çerkeş’e değer katacağına ve ileriye götüreceğine eminim. İnsanımız sabırlı olacak, Başkanımızda sorunları aştıkça güven tazeleyecek ve kendine olan güveni de artacak. Belediye Başkanımız Ticari hayatında çok başarılı bir insan, bu başarısını Çerkeş içinde kullanacağından hiç şüphemiz yok Çerkeş halkı her şeyin en iyisine layıktır. Yapılacak çalışmalar sonucunda ilçe için verilen sözler yerine getirildikçe Çerkeş mutlaka kabuğunu kıracak ve vatandaşın istediği bir ilçe haline gelecektir. Biz Çankırı Milletvekilleri olarak tüm ilçelerde hangi partiden seçilmiş olursa olsun her konuda Belediye Başkanlarımızın yanında olduk bundan sonrada olacağız, sahip çıkacağız, Çerkeş’imize yeni başkanımız hayırlı olsun, inşallah güzel çalışmaları ile kendisi bizleri de mutlu edecektir.” dedi.di.

18.04.2014

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar