Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

AK PARTİ 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MUHAMMED EMİN AKBAŞOĞLU BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Atkaracalar Belediye Başkanı Rıfat Altuntop, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanı Hayati Kaya, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşımız ve beraberindekileri karşıladı.

Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Muhammed Emin Akbaşoğlu Haziran ayında yapılacak genel seçimlerin ilçemize ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi. Belediye hizmet binası önünde kurban kesilerek dualar okundu. Belediyemiz ziyareti sonrasın da misafirlere Türkdemirler tesislerinde yemek ikramı yapıldı.

Çerkeş’ten sonra Atkaracalar, Kurşunlu ve Korgun ziyaretleri sonrası Çankırı Ak Parti İl Başkanlığı önünde Ak Parti Aday Tanıtım ve tanışma açık hava toplantısı düzenlendi.
 
Çankırı Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman’ın açılış konuşmasının ardından  konuşan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Allah\'ın doğruların yanında olduğunu belirtti.
 
Dinç, "Bugün burada bir kutlu yürüyüşün daha startını veriyoruz. Memleketimizin içinde bulunduğu şartlar bugün kişilerin davası değil milli bir davadır İslam Kültürü, Türk Kültürü davasıdır. Kişilere takılmadan birlik beraberlik içerisinde AK Partinin başarısı için çalışmalıyız çalışacağız” dedi.
 
AK Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Muhammed Emin Akbaşoğlu kendini tanıtarak başladığı konuşmasında “Ben aday adaylığı başvurumu İstanbul’dan yaptım ama Genel Merkezimizin farklı ve uzun değerlendirmeleri sonucu doğduğum topraklardan aday gösterildim. Biz yeryüzüne, ülkemize, ilimize daha çok hak, adalet ve adil düzen getirmek için bugün huzurlarınızdayız. Hep birlikte tüm teşkilatlarımızla ilimizde partimizi son aldığımız oy oranından daha fazla oy alarak meclise taşımak istiyoruz bunun için karşınızdayız” ifadelerini kullandı.
 
Çankırı Milletvekili ve AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Filiz ise aday adaylığı sürecini değerlendirerek, "Açıklanan adaylar sonrasında AK Partinin ve Çankırı’nın kaybedeni yoktur aksine kazanan AK Parti ve Çankırı olmuştur. Benim dünyamda girilemeyecek gönül yoktur, Allah’a şükürler olsun ki yapılan temayül yoklamalarında sizlerin %90’ınızın gönlüne girerek bugün karşınızda olan bir kardeşinizim” şeklinde konuştu.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar