Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

PARKLARIMIZDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

İlçemiz parklarındaki oyun grupları, park giriş çıkışları, banklar, aydınlatma direkleri, park duvarları ve çitler atıl durumdan kurtarılarak kullanılır hale dönüştürülmeye çalışılıyor. Bu yıl ilçemizdeki tüm parklarda iyileştirme ve düzenleme  çalışması startı veren belediyemiz Karamuklu Mahallesi Sait Bey Sokakta bulunan çocuk parkının oyun grubu yeniledi. Aydınlatması güçlendirilen parkımıza iki adet kamelya konularak parkın oturma banklarıda yenilendi.

Cumhuriyet Mahallesi Reis Mehmet Sadık Efendi Caddesi üzerindeki park sil baştan yeniden yapıldı. Etrafı açık şekilde duran parkın etrafı duvarla çevrilerek ağaçlandırma çalışması yapıldı.  Parkın oyun grubu yeniledi. Aydınlatması güçlendirilen parkımıza bir adet kamelya konularak oturma bankları ile güçlendirilmiştir.

Karalar Mahallesi Sırakavaklar Caddesinde bulunan çocuk parkımızın etrafı temizlenerek beton duvar çekilmiştir. Parkımızda çalışmalar devam etmektedir.

Çarşı merkezimizde bulunan Mete Bülgün ve Abdulkadir Aydemir Parkında da gerekli düzenlemeler yapılarak vatandaşımızın hizmetine sunulmuştur.

Başkanımız Hasan Sopacı” ilçemizdeki tüm parkları planlı bir şekilde tek tek elden geçirip ilçemize ve insanımıza yakışanı yapacağız. Sadece oyun grupları ile değil çevre düzenlemeleri ile de örnek parklar oluşturacağız. Çankırı Belediye Başkanımız İrfan Dinç beye yardımlarından dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar