Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

İLÇEMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI

Tüm Yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı ilçemizde de coşku ile kutlandı.
Programa  İlçe Kaymakamımız Kemal Sefa Gökmenoğlu, Belediye Meclis Üyesi Belediye Başkan Vekilimiz  Ahmet Kudret , Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Siyasi ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Kamu Kurum ve kuruluşları çalışanları, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve salonu dolduran vatandaşlarımız katıldı.  

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında bugün saat 10:00´da Çerkeş Hükümet Konağı önünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla birlikte saygı duruşu ile birlikte İstiklal Marşımız okundu. 
 
Program Saat 10:30´Hükümet Konağı önünden Nevzat Ayaz Kapalı Spor Salonuna kadar Gençlik yürüyüşü ile devam etti.
 
Salonda Saygı Duruşu ve istiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hakkı Fidan tarafından yapıldı. Ardından öğrenciler şiirlerini okuyarak, 19 Mayıs Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Atlatik takla grubu ve folklor gösterilerini sergilediler.
İlçe Kaymakamımız Kemal Sefa Gökmenoğlu, Belediye Meclis Üyesi Belediye Başkan Vekili  Ahmet Kudret, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, İlçe Emniyet Müdürü Soner Aydemir yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ve Tören alanında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilmesinin ardından 23 Nisan kutlamaları sona erdi. 

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar