Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

ÇANKIRI VALİSİ SAYIN HAMDİ BİLGE AKTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş bugün sat 13:30 da Belediyemizi ziyaret etti. Vali Aktaş, Başkanlık makamında Başkanımız Hasan Sopacı’dan ilçemizde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Her ay bir ilçede yapılan muhtarlar toplantısında muhtarların talepleri dinleyen Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş Belediye toplantı salonunda ilçemiz Köy ve Mahalle Muhtarlarının sorunlarını dinledi.  


Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Çerkeş Kaymakamı Servet Güngör, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İl Jandarma  Komutanı Jandarma Albay Murat Bozkurt, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Kültür Turizm Müdürü Mustafa Kemal Karatatar, İl Defterdarımız Ahmet Seçim GÜLDOĞAN’a, İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Murat YILMAZ’a, İl Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürü Osman Çakır, Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hasan Sait Korkutata, İl Telekom Müdürü Harun Yetiş, Başkent Elektrik Yetkilileri, İl Genel Meclis Üyelerimiz Ahmet Ünaldı ve Avni Demircioğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz, köy ve mahalle muhtarları ile ilgili daire amirleri katıldı.

Toplantıda İl Jandarma Komutanlığının bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Köy ve mezralarda meydana gelebilecek olan olumsuzluklar hakkında muhtarları bilgilendirerek, uyarılarda bulunuldu. Dolandırıcılık, düğünlerde silah atma ve benzeri konulara dikkat edilmesi gerektiği konusunda muhtarlara dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

Sunumun ardından muhtarların talepleri alındı. Talepleri tek tek cevaplayan Vali Aktaş, ilçelerimizin ve köylerin sorunlarıyla her zaman yakından ilgileneceklerini, sorunlara çözüm aranıp bulunacağını ifade etti. Toplantı soru ve cevapların ardından sona erdi. Toplantı sonrası Vali Aktaş ve beraberindeki heyet Belediyemiz tarafından satın alınan ve restore edilecek olan Işıklar konağında incelemelerde bulundu.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar