Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

BELEDİYE PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.

Çerkeş Belediyesi personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. Ramazan ayının kaynaşma ayı olmasını da fırsat bilen belediye personeli iftar yemeğinde bir araya gelerek birlikte oruç açtı.

Belediye Başkanımız tarafından verilen İftar Yemeğine Başkanımız Hasan Sopacı eşi Sevgi Sopacı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ve aileleri katıldı.  


İftar Yemeğinin ardından konuşma yapan Belediye Başkanımız Hasan Sopacı Belediye Personeline kısa sürede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Sopacı yapmış olduğu konuşmada “ Davete icabet ettiğinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Burada siz değerli mesai arkadaşlarımla birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu en kalbi duygularla belirtmek isterim. Göreve geleli kısa bir zaman oldu ama uzun yollar kat ettiğimizi düşünüyorum. Emin adımlarla ilçemizin sorunlarını aşmaya sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Aşağı yukarı ilçede ki tüm mahallelerde, sokaklarda yol yapım çalışmalarına başladık. İnşallah kısa bir süre içerisinde de asfalt çalışmalarımız başlayacak ve ilçemizin en büyük sıkıntılarından birine son vermiş olacağız. Göreve geldiğimiz andan itibaren ilçemizin sıkıntılarını masaya yatırarak projelerimizi hazırladık bu projeleri sizlerle birlikte tek tek hayata geçireceğiz. Belediye çalışanı olarak, halka hizmet etmek Hakka hizmet etmek anlayışıyla gece gündüz demeden çalışıp hep birlikte Çerkeşimizi yaşanır bir ilçe haline getireceğiz.” dedi.  

17.07.2014

Haber Resimleri

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar