Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZ KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERE BIRAKTI.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 80. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü Yusuf Çil, 4/B Sınıf Öğretmeni Yavuz Şerefli, 4/B Sınıfı öğrencileri Sevde Betül Şahan, Habibe Betül Acar ve Ayşe Sevra İsa belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı makamında ziyaret ettiler.

Başkanımız sırası ile üç öğrenciye de Belediye Başkanlık görevini ve koltuğunu teslim etti. Belediyemiz Yazı İşleri Müdürü Uğur Acar, Mali Hizmetler Müdürü Gülten Karataş, Fen ve İmar İşleri Müdürü İsmail Tarhan, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Muhammed Gökdemir ve Zabıta Amiri Metin Uyanık

Başkanlık Koltuğuna oturan 80.Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu 4/B sınıfı öğrencileri Sevde Betül Şahan, Habibe Betül Acar ve Ayşe Sevra İsa Belediyemiz Yazı İşleri Müdürü Uğur Acar, Mali Hizmetler Müdürü Gülten Karataş, Fen ve İmar İşleri Müdürü İsmail Tarhan, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Muhammed Gökdemir ve Zabıta Amiri Metin Uyanık ile toplantı düzenleyerek Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Temsili Başkanlar Fen ve İmar İşleri Müdürlüğünden okul bahçesine çöp kovası konulmasını, Mali Hizmetler Müdürlüğünden 80. Yıl İlköğretim Okuluna masa tenisi alınmasını, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden okulun su tankının temizlenmesini, Zabıta Amirliğinden okul kantininin denetlenmesini istediler.

Zabıta Amirliğince okul Kantini denetleme işi hemen gerçekleşti. Mali Hizmetler Müdürü Gülten Karataş en kısa sürede okula tenis masası alınacağı bilgisini verdi. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürümüz en kısa sürede okulun su tankının temizleneceği bilgisini verdi.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen ve istediklerinin takipçisi olacağını söyleyen Başkanımız Hasan Sopacı günün anısına öğrencilere hediye vererek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı.   

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar