Kültür, Sanayi Ve Hayvancılıkta Marka İlçe

Bizden Haberler

Çerkeş Belediyesi

Tüm Haberler

ANKARA KADIN VE GENÇLİK PLATFORMU DERNEĞİ MİSAFİRİMİZ OLDU.

Bugün öğlen saatlerinde ilçemizi ziyaret eden Ankara Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Başkanı Prof. Dr. Rüveyda AKBAY ve Dernek Üyelerimizi Belediye Başkan Vekilimiz Kamil Aktar ve Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’nın eşi Sevgi Sopacı hanımefendi karşıladı. Aytaç Sosyal Tesislerinde misafirlerimize yemek ikramında bulunulduktan sonra Aytaç Beyaz Et Fabrikası misafirlerimize gezdirilerek fabrika çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Aytaç gezisi sonrası Belediyemiz ziyaret edildi. Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’nın Belediye işleri sebebi ile ilçe dışında olması sebebi ile Başkan Vekilimiz Kamil Aktar misafirlerimize ilçemizi kısaca tanıtarak belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ankara Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Pir-i Sani Hazretleri Türbesini ve Fişek Ali Konağını ziyaret ettiler. İlçe merkezini dolaşarak alışveriş yapma imkânı buldular.

Ankara Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Başkanı ve aynı zamanda Dünya Bilimsel Tavukçuluk Derneği (WPSA)Türkiye Şubesi Başkanı Prof. Dr. Rüveyda AKBAY “Şirin ilçemiz Çerkeş’i, dünya devi Aytaç Et Entegre Tesislerini görmek bizleri son derece mutlu etti. Bundan sonra Çerkeş ilçemize sık sık turlar düzenlemek de isteriz. Bizleri güleryüzlü karşılayan ve misafir eden sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

KAYNAKLAR

  • Haberler
  • Projeler
  • Faliyet Raporları
  • İhale Yayınları
  • Resimler
  • Videolar